Jak rezerwować

 Szanowny Kliencie,


Biuro podróży UrlopyMarzen.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie. W przypadku rezerwacji telefonicznej, prosimy o podanie kodu wybranej oferty lub dokładnych preferencji dotyczących planowanego wyjazdu (ilość osób, miejsce, termin, cena, standard). W odpowiedzi przekażemy wszelkie dostępne informacje na temat oferty, oraz pomożemy w dalszych niezbędnych formalnościach.

Rezerwacje on-line można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu: oferty@urlopymarzen.pl

1. Wybór oferty
Wyboru wycieczki dokonać mozna przy pomocy wyszukiwarki umieszczonej na stronie Urlopymarzen.pl, wskazując w niej interesujące nas kryteria mi.in.: kierunek, miejsca wyjazdu, termin czy rodzaj transportu. Po kliknięciu przycisku "szukaj" otrzymamy listę dostępnych ofert. Aby ułatwić Państwu znalezienie wymarzonych wakacji, na stronie głównej portalu prezentujemy także najciekawsze promocje, oferty wyjazdów do najpopularniejszych krajów i kurortów na całym świecie, oraz ofertę tematyczna - last minute, wczasy, wycieczki objazdowe, egzotyka, dojazd własny.

2. Rezerwacja wycieczki
Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez klikniecie przycisku "rezerwuj"
W pierwszym kroku rezerwacji prezentowane jest podsumowanie wybranych opcji: nazwa oferty oraz kraj, którego ona dotyczy, termin i miejsce wyjazdu, wariant wyżywienia oraz opcja zakwaterowania (np. dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci). Jeśli w procesie rezerwacji nie wybraliśmy, któregoś z w/w parametrów to zostaną one automatycznie wygenerowane przez system. W podsumowaniu oferty możliwe będzie dokonanie ewentualnych zmian. Na tym etapie rezerwacji widać także cenę za rezerwacje oraz informacje na temat tego, co ona zawiera. Cena za rezerwacje generowana jest przez system rezerwacji organizatora i zgodnie z warunkami uczestnictwa zamieszczonymi przy każdej ofercie nie powinna ulec zmianie. Oferty rezerwowane sa wstępnie i podana cena jest orientacyjna - ostateczna cena jest dostępną dopiero po potwierdzeniu rezerwacji przez naszego doradce.
W kolejnym kroku rezerwacji należy wypełnić formularz uczestników wycieczki oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przekazywane nam dane są niezbedne do przygotowania dokumentów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.
W kroku trzecim należy zweryfikować wpisane wcześniej dane uczestników wyjazdu. Jeśli znajdziemy w nich błędy wystarczy cofnąć się do poprzedniego kroku i wprowadzić wszystkie niezbedne poprawki.
Rezerwacje sa tzw. rezerwacjami wstępnymi i muszą zostać przez nas potwierdzone w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania od Państwa formularza wstępnej rezerwacji. Wypełnienie formularza rezerwacji nie oznacza gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie do nas przesłany.
Na ostatnim etapie procesu rezerwacji otrzymają Państwo numer dokonanej rezerwacji, a także imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon do nas i od tego momentu bedą Państwo pod nasza opieka oraz pomożemy przy załatwieniu dalszych formalności. Wszystkie te informacje zostaną przesłane Państwu e-mailem na podany w formularzu adres.

Rezerwacja online

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, nasi Klienci mogą rezerwować większość ofert w trybie on-line, czyli w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kupujący ma pewność, że wybrana oferta jest dostępna w cenie, terminie i standardzie, jakie wybrał.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki!


3. Podpisanie umowy i płatności
Po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu skontaktujemy się z Państwem (emailem lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail) wypełniona umowa-zgłoszenia wraz z warunkami uczestnictwa.
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto. Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym. W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa miedzy Klientem a Biurem Turystycznym.
Czytelnie podpisana umowę-zgloszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać  do nas e-mailem. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Urlop to duży wydatek? Dzięki prawdziwym ratom 0% szybko spełnisz swoje wakacyjne marzenia. Znajdź interesującą Cię wycieczkę, skorzystaj z rat 0% i ciesz się beztroskim odpoczynkiem!